Kalite Politikalarımız

ECE A.Ş. hızlı tüketim sektöründe dünya kalite standartlarındaki ürün ve hizmetlerini Türk standartlarına ve uluslararası standartlara uygun olarak sunmayı hedefler. Tüm bu faaliyetleri sürekli geliştirerek takip edeceğimizi taahhüt ederiz.      

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı, gıda ile temas eden madde ve malzemelerin üretim ve işleme aşamalarındaki faaliyet iznimiz İşletme Kayıt Belgemizdir.

ISO 9001:2008 belgemiz ile ürünlerimiz dünyada kabul gören standartlara uygun olarak üretildiğinin, ürün ve hizmet kalitemizin sürdürülebilirlik sağlanabileceğinin güvencesidir.

ISO 22000; gıdaların temininden tüketiciye ulaşana kadar kapsamlı uluslararası standart olan belgemiz ile gıda zincirinin güvenliğini sağlamaktayız.

BRC CP V-4; BRC (British Retail Consortium), İngiltere menşeli, Consumer Product üreticileri için hijyen ve ürün güvenliği standardıdır. Ürünlerimizin hammaddeden sevkiyata izlenebilirliğini ve tedarik zincirinin her halkasında kontrol gerektiren, ürün güvenliğini maksimum düzeyde sağlayan uluslararası yasal yükümlülükleri yerine getirdiğimizi garanti ettiğimiz belgemizdir.

Bir Avrupa standardı olan EN 14683 standardı, cerrahi prosedürler ve benzer gerekliliklere sahip diğer tıbbi ortamlarda, enfektif ajanların personelden hastalara bulaşmasını sınırlamaya yönelik tıbbi yüz maskeleri için tasarım, üretim ve performans gereksinimleri ve test yöntemlerini açıklamaktadır. ECE maskelerimiz TS EN14683+AC/Eylül 2019 “Tıbbi  yüz Maskeleri-gereklilikler ve Deney Yöntemleri” standardı TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ tarafından belgelidir.

Tüketicimizi doğru bir şekilde bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Tüketici Danışma Hattımıza iletilen dilek ve şikayetler, kalite departmanımız ve uzman kadromuz tarafından değerlendirilerek, tüketicilerimiz ayrıntılı bir şekilde bilgilendiriyor ve üretici-satıcı olarak tüm sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.